Lekce TRX YOGA!

Jako první v Brně jsme přinesli tuto žhavou novinku ze světa fitness. Stále více oblíbené cvičení na závěsném systému TRX spojené s klidnou a meditační jógou – to je TRX YOGA. Nový originální koncept, který zaujme!

Lekce TRX YOGY posune Vaše cvičení na jinou úroveň. Nadšence TRX obohatí nová lekce o další možnost využití této pomůcky. Na druhou stranu pro ty, kteří propadli józe, zase TRX YOGA pomůže dostat do obtížnějších poloh snadněji a tím i v ásaně déle vydržet a lépe ji prodýchat.

Doporučujeme mít s cvičením na TRX aspoň malou zkušenost, aby pro Vás byla lekce opravdovým zážitkem.

Jak lekce TRX YOGY probíhá?

Lekce je tvořena sestavou ásan, které probíhají v sále osvětleném svíčkami a klidnou relaxační hudbou. Začíná se jednoduššími pozicemi ve stoje, aby si cvičící zklidnil dech, prohřál a tím připravil svaly pro náročnější ásany. Postupně se dostáváme k těžším polohám, které si v případě, že jsou pro nás moc obtížně, můžeme odcvičit i bez TRX. Výdrže v jednotlivých pozicích se liší – v lehčích držíme delší dobu, v těžší kratší. Postupně se čas strávený v ásaně prodlužuje. Na závěr je zařazena klidová pozice pro odpočinutí těla i mysli.

Posílené tělo, uklidněná mysl

První pocit po skončení lekce je uvolněné protažené celé tělo. Prováděné pozice nejen protahují, ale i posilují – střed těla, horní i dolní končetiny. Důležitým prvkem je odpočinutí mysli, nalezení vnitřního klidu, který si sebou odnášíme domů, do života.

TRX YOGA je pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet něco nového, obohatit své zkušenosti s TRX nebo pro ty, kterým už obyčejná jóga nestačí, popřípadě se chtějí dostat o úroveň výš.